Znamení zvěrokruhu Střelec Štír Váhy Panna Lev Kozoroh Vodnář Ryby Beran Býk Blíženci Rak POLSKI FRANCAIS DEUTSCH ENGLISH ČESKY VSTUPENKY TÝDEN ZÍTRA DNES KALENDÁŘ PRODEJNY NÁPOVĚDA REKLAMA ZPRÁVY ENCYKLOPEDIE
Návrat na hlavní stranu
Pátek 20. červenec 2018 (10:37 hodin)

Dnešní znamení zvěrokruhu: Rak
Ilja - blahopřejeme !
Z kalendáře zvířat: Goro

Fulltext
NÁŠ TIP: Nastavte si Kalendář jako výchozí domovskou stránku.

 

TJ Sokol Kateřinice

TJ Sokol Kateřinice

Tělovýchova a sport zaujímají významné místo v životě naší společnosti. Každé společenské zřízení oceňuje dobrovolnou práci v tělesné výchově a sportu. V této oblasti nachází obyvatelé naší vesnice radost a osvěžení, náplň volného času a uspokojování svých zájmů.

Sportovní činnost lze v Kateřinicích datovat od roku 1943, kdy se začala rozvíjet pod hlavičkou Sokola. S určitou časovou posloupností se aktivně rozvíjí činnost v oddílech kopané, házené, odbíjené, ledním hokeji a stolním tenisu. Časem odbíjená ustoupila kopané a hrála se jenom rekreačně, stejně jako stolní tenis. V letech 1943 - 1944 fotbalisté a jejich příznivci zřídili první hřiště pro kopanou. Jeho výstavba, přestavba a dostavba probíhá až do dnešních dnů.

LOKALIZACE

DALŠÍ INFORMACE: http://sweb.cz/katerinice/

AKTUALIZACE: Eliška Černochová (Beskydy-Valašsko) 56, 09.03.2010 v 11:12 hodin
Copyright 1998-2018 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule

Na svatého Eliáše dopoledne léto, odpoledne podzim; na svatého Jakuba dopoledne léto, odpoledne zima.
Na svatého Eliáše i pod křoví schne, po něm ani na křoví.
 
20.7.2001: Summit skupiny nejmocnějších zemí světa a Ruska G8 v italském Janově. Násilí v ulicích si poprvé vyžádalo lidskou oběť, kterou se stal 23letý italský aktivista. Ve stínu pouličních bojů státníci schválili řadu iniciativ, jejichž cílem má být boj se světovou chudobou, vytvoření globálního fondu pro boj s nemocemi a podpora oddlužení nejchudších zemí.Summit skupiny nejmocnějších zemí světa a Ruska G8 v italském Janově. Násilí v ulicích si poprvé vyžádalo lidskou oběť, kterou se stal 23letý italský aktivista. Ve stínu pouličních bojů státníci schválili řadu iniciativ, jejichž cílem má být boj se světovou chudobou, vytvoření globálního fondu pro boj s nemocemi a podpora oddlužení nejchudších zemí.

Zítra Pozítří
Zdroj: www.meteopress.cz