Znamení zvěrokruhu Střelec Štír Váhy Panna Lev Kozoroh Vodnář Ryby Beran Býk Blíženci Rak POLSKI FRANCAIS DEUTSCH ENGLISH ČESKY VSTUPENKY TÝDEN ZÍTRA DNES KALENDÁŘ PRODEJNY NÁPOVĚDA REKLAMA ZPRÁVY ENCYKLOPEDIE
Návrat na hlavní stranu
Pátek 20. červenec 2018 (10:45 hodin)

Dnešní znamení zvěrokruhu: Rak
Ilja - blahopřejeme !
Z kalendáře zvířat: Goro

Fulltext
NÁŠ TIP: Nastavte si Kalendář jako výchozí domovskou stránku.

 

Komunitní centrum pro seniory

Za finanční podpory Nadačního fondu Hyundai a Nadace Open Society Fund Praha bylo v lokalitě "u mostu na Stikovci" vybudováno Komunitní centrum pro seniory.
Součástí areálu je hřiště pro seniory vybavené čtyřmi cvičebně rehabilitačními prvky a relaxačním zázemím s altánem, krbem s udírnou a lavičkami. Hřiště mohou senioři se svými rodinami navštěvovat jednak individuálně, zároveň však jsou obecním úřadem, Klubem seniorů a partnery projektu pořádány společné cvičební programy, vzdělávací a volnočasové aktivity či společenské akce, o kterých Vás budeme průběžně informovat v aktualitách na webových stránkách obce, obecním zpravodaji a informačních tabulích obecního úřadu. Těšíme se na Vaši návštěvu a společné zážitky.

LOKALIZACE


AKTUALIZACE: Anna Mužná (Obecní úřad Skotnice) 56, 12.03.2012 v 09:55 hodin
Copyright 1998-2018 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule

Na svatého Eliáše dopoledne léto, odpoledne podzim; na svatého Jakuba dopoledne léto, odpoledne zima.
Na svatého Eliáše i pod křoví schne, po něm ani na křoví.
 
20.7.2001: Summit skupiny nejmocnějších zemí světa a Ruska G8 v italském Janově. Násilí v ulicích si poprvé vyžádalo lidskou oběť, kterou se stal 23letý italský aktivista. Ve stínu pouličních bojů státníci schválili řadu iniciativ, jejichž cílem má být boj se světovou chudobou, vytvoření globálního fondu pro boj s nemocemi a podpora oddlužení nejchudších zemí.Summit skupiny nejmocnějších zemí světa a Ruska G8 v italském Janově. Násilí v ulicích si poprvé vyžádalo lidskou oběť, kterou se stal 23letý italský aktivista. Ve stínu pouličních bojů státníci schválili řadu iniciativ, jejichž cílem má být boj se světovou chudobou, vytvoření globálního fondu pro boj s nemocemi a podpora oddlužení nejchudších zemí.

Zítra Pozítří
Zdroj: www.meteopress.cz