Znamení zvěrokruhu Střelec Štír Váhy Panna Lev Kozoroh Vodnář Ryby Beran Býk Blíženci Rak POLSKI FRANCAIS DEUTSCH ENGLISH ČESKY VSTUPENKY TÝDEN ZÍTRA DNES KALENDÁŘ PRODEJNY NÁPOVĚDA REKLAMA ZPRÁVY ENCYKLOPEDIE
Návrat na hlavní stranu
Pátek 20. červenec 2018 (10:23 hodin)

Dnešní znamení zvěrokruhu: Rak
Ilja - blahopřejeme !
Z kalendáře zvířat: Goro

Fulltext
NÁŠ TIP: Nastavte si Kalendář jako výchozí domovskou stránku.

 

TJ Olympia Bruntál

Náplň činnosti:
Kopaná, atletika, kuželky, stolní tenis, rekr. sport, sport zdravotně postižených.
Vznikla v r. 1988 a má 290 členů, kteří se sdružují v oddílech atletiky, kopané, kuželek, rekreačního sportu a oddílu zdravotně postižených sportovců.Má bohatou sportovní tradici, vždyť z této TJ pocházejí reprezentanti ČR a atletice Jarmila Urbanová, Zdeněk Mezulianík, Barbora Fišarová, Hana Hornišerová či Petr Jakob.
V současné době je členem oddílu nejlepší kuželkář ČR za r. 1999 zdravotně postižených sportovců a mistr ČR Zdeněk Dočkálek. Prioritou TJ je péče o mládež. Starší a mladší žáci Olympie hrají župní soutěž kopané, kam si v r. 2000 vybojovalo postup i mužstvo dorostenců. Přípravka oddílu kopané získala v minulé sezoně titul přeborníka okresu. Mladí běžci Olympe Bruntál patří k republikové špičce.
Olympia Brutnál je pořadatelem každoročního uznávaného běžeckého závodu "Mezinárodní večerní běh Bruntálem", který má za sebou již XVII. Ročníků a startují na něm každoročně přední světoví běžci a Česká elita.
V prosinci pořádá Olympia tradiční "Mezinárodní halový fotbalový turnaj žáků", na kterém startují každoročně přední evropské a české prvoligové kluby. Tento má za sebou již IV. ročníky.

KONTAKTNÍ ADRESA:

TJ Olympia Bruntál
Zahradní 1
792 01 Bruntál
Česká republika (CZ)
tel: (+420) 554 718 245

LOKALIZACE


AKTUALIZACE: 56, 01.06.2004 v 08:17 hodin
Copyright 1998-2018 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule

Na svatého Eliáše dopoledne léto, odpoledne podzim; na svatého Jakuba dopoledne léto, odpoledne zima.
Na svatého Eliáše i pod křoví schne, po něm ani na křoví.
 
20.7.2001: Summit skupiny nejmocnějších zemí světa a Ruska G8 v italském Janově. Násilí v ulicích si poprvé vyžádalo lidskou oběť, kterou se stal 23letý italský aktivista. Ve stínu pouličních bojů státníci schválili řadu iniciativ, jejichž cílem má být boj se světovou chudobou, vytvoření globálního fondu pro boj s nemocemi a podpora oddlužení nejchudších zemí.Summit skupiny nejmocnějších zemí světa a Ruska G8 v italském Janově. Násilí v ulicích si poprvé vyžádalo lidskou oběť, kterou se stal 23letý italský aktivista. Ve stínu pouličních bojů státníci schválili řadu iniciativ, jejichž cílem má být boj se světovou chudobou, vytvoření globálního fondu pro boj s nemocemi a podpora oddlužení nejchudších zemí.

Zítra Pozítří
Zdroj: www.meteopress.cz